Domolux
Domolux
Ивано-Франковск
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа домов (12)

  • Domolux
    129 000 $
    1 675 $/м²

    Кам'янка

    БЕЗ КОМИССИИ
    77 / 39 / 14.5 м²
    1 этаж
    11 сот
    2 комнаты
    вчера
    Продається приватний будинок в м.Яремче площею 77 м2 та земельною ділянкою 11 сот. Цей варіант може бути для Вас як власний дім, так і готовий бізнес Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням, є бойлер Додатково Ви можете придбати земельну ділянку 15 сот.поруч з будинком
    Риелтор
  • Domolux
    7 500 $
    114 $/м²

    Церковна, 35

    БЕЗ КОМИССИИ
    66 / 28.6 / 12.4 м²
    1 этаж
    25 сот
    2 комнаты
    вчера
    Продається цегляний будинок, у Галицькому районі, село Нові Скоморохи. Знаходиться в центральній частині села, поруч церква та школа, також магазин та автобусна зупинка. Будинок розташований на 25 сотих землі. Територія обгороджена парканом.
    Риелтор
  • Domolux
    11 000 $
    244 $/м²

    Миру, 20

    БЕЗ КОМИССИИ
    45 / 17 / 16 м²
    1 этаж
    12 сот
    2 комнаты
    вчера
    Продається одноповерховий будинок, у жилому стані, неподалік Івано-Франківська. До будинку підведено світло , опалення пічне. Вода - криниця. Вбиральня в дворі. Також на території є цегляний сарай - теж підведено світло , погріб в землі. Поруч фруктовий сад. Ділянка під забудову 12, 8 сот. Чудова пропозиція для проживання( є практично всі необхідні умови), асфальтований заізд до самого будинку.
    Риелтор
  • Domolux
    126 500 $
    821 $/м²

    Гайдамацька

    БЕЗ КОМИССИИ Спортклуб "HAMMERGYM"
    154 / 88 / 10 м²
    1 этаж
    8 сот
    3 комнаты
    вчера
    Земельна ділянка правильної форми, з збудованим будинком у стані сирця. У будинку поставлені металопластикові вікна, на них встановлені металеві грати, також встановлені електропідйомні гаражні ворота, дах покрівля - металочерепиця. Будинок утеплений зсередини, чорнова обробка стін. Можливість підведення електороенергії та всіх комунікацій до будинку, так як вулиця повністю жила та заселена. Чудова локація - як під інвестицію, так і для власного проживання.
    Риелтор
  • Domolux
    14 450 $
    206 $/м²

    Незалежності

    БЕЗ КОМИССИИ
    70 / 47 / 11 м²
    1 этаж
    15 сот
    2 комнаты
    вчера
    Продається охайний одноповерховий будинок, у хорошому жилому стані, у с. Бабче. Дві кімнати. До будинку підведено світло , опалення пічне. Вода - криниця. Вбиральня в дворі. Також на території є літня кухня - теж підведено світло , погріб. Поруч фруктовий сад. Ділянка під забудову 15 сот. Чудова пропозиція для проживання, є всі необхідні умови. Без комісії для покупця.
    Риелтор
  • Domolux
    28 000 $
    156 $/м²

    Братів Гавришів

    БЕЗ КОМИССИИ
    180 / 100 / 20 м²
    2 этажа
    13 сот
    5 комнат
    вчера
    Продається деревяний будинок в Долинському районі, с.Шевченкове Земельна ділянка 13 сот. Асфальтована дорога зручний і комфортний під'їзд до будинку. Будинок будувався для себе з якісних будівельних матеріалів. Ідеально підходить для проживання чи бізнесу під туризм.
    Риелтор
  • Domolux
    84 000 $
    170 $/м²

    Миру

    БЕЗ КОМИССИИ
    494 / 269 / 30 м²
    3 этажа
    15 сот
    6 комнат и более
    2 дня назад
    Продаж будинку в смт Єзупіль Загальна площа - 494 кв.м. Земельна ділянка- 15 сот. До будинку підведений газ, світло наявне, центральна каналізація та водопостачання. Розташування гарне, всього лиш 20 км до міста. За більш детальнішою інформацією та оглядами, звертайтесь за телефоном.
    Риелтор
  • Domolux
    230 000 $
    1 250 $/м²

    Вывозная ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    184 / 72 / 46 м²
    2 этажа
    5 сот
    3 комнаты
    2 дня назад
    Будинок у Крихівцях з видом на Карпати | 184 м² + гараж Продається сучасний двоповерховий будинок площею 184 м² на ділянці 5,5 соток. Простора кухня-вітальня 3 спальні (частина з власними санвузлами) Балкон, панорамні вікна Гараж із ролетами ️ Усі міські комунікації + власна свердловина та септик Передбачено підключення газу Стан — під ремонт: виконана чорнова та чистова штукатурка Буде облаштована територія з власним двором Є можливість зробити ремонт під ваш запит Відкритий краєвид на Карпати — без забудови перед будинком Вигідна ціна Телефонуйте — хороший варіант, який швидко знайде свого покупця!
    Риелтор
  • Domolux
    27 000 $
    264 $/м²

    Січових Стрільців ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    102.2 / 84.9 / 10 м²
    1 этаж
    24 сот
    4 комнаты
    1 нед. назад
    Продається будинок у селі Кінашів з земельною ділянкою Продається будинок у селі Кінашів — тихе, безпечне місце, де можна перепочити, відчути стабільність і мати власний простір. Одноповерховий будинок у житловому стані, площею 102,2 м². Тут можна заїхати і жити одразу, без поспіху роблячи дім “під себе”. Опалення — індивідуальне газове, є всі необхідні комунікації: світло, газ, колодязь, септик. Окрема перевага — 24 сотки землі: сад, город, зона відпочинку, альтанка або господарство — тут є місце для всього. Село спокійне, з добрими сусідами, зручний заїзд. 💰 Ціна — 27 000 $ — реальна можливість мати власний дім, а не тимчасове житло. 📞 З радістю покажу будинок і відповім на всі пита...
    Риелтор
  • Domolux
    225 000 $
    1 275 $/м²

    Грушевского ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    176.5 / 112 / 16 м²
    2 этажа
    9 сот
    6 комнат и более
    1 нед. назад
    Продам будинок в самому центрі с-ща Богородчани. Загальна площа 176,5 м2 - 2 поверхи - 6 окремих кімнат -2 санвузла ( інсталяція) - двохконтурний котел - тепла підлога по всьому першому поверсі - сучасні енергозберігаючі вікна - якісні вхідні броньовані двері - утеплення стін 10 пінопласт - 2 відкритих балкона -земельна ділянка 9 сот -поруч парк На першому поверсі - великий хол, паливна, кухня, кімната, санвузол та простора вітальня на 25м2 для прийому гостей. На другому поверсі -4 спальні, хол та санвузол. Будинок теплий зимою та прохолодний літом. Накритий якісною металочерепицею. Дах утеплений з дотриманням усіх технічних вимог, для максимального забезпечення теплозберігання. Будували для...
    Риелтор
  • Domolux
    165 000 $
    887 $/м²

    ул., 16

    БЕЗ КОМИССИИ Опришивцы
    186 / 100 / 11 м²
    2 этажа
    3 сот
    5 комнат
    1 нед. назад
    Дуплекс з гаражем і мансардою в Івано-Франківську, всього 10 хв до центру. Ремонт на стадії завершення — ви можете зробити фінальні штрихи під себе без зайвих витрат. Будинок цегляний, утеплений, з теплими підлогами, великими панорамними вікнами та власним подвір’ям з бруківкою. Є гараж з автоматичними воротами, балкон з кованою огорожею та утеплена мансарда. Зручне планування: на першому поверсі простора кухня-вітальня з виходом у двір, санвузол і гараж; на другому — 4 окремі спальні, ванна кімната, гардероб і балкон; мансардний поверх включає ще 2 кімнати, гардероб та санвузол. У будинку вже виконані чистові роботи, розведені всі комунікації, встановлені лічильники. Газове опалення (дво...
    Риелтор
  • Domolux
    18 000 $
    257 $/м²

    Шевченка

    БЕЗ КОМИССИИ
    70 / 60 / 10 м²
    1 этаж
    25 сот
    4 комнаты
    1 нед. назад
    Продається будинок у с. Курів, Івано-Франківська область 40 км до міста Івано-Франківськ, 20 км до Галич. У селі розвинена інфраструктура: магазин, школа, дитячий садок, футбольне поле, медичний працівник. У Більшівцівська ОТГ є лікарня з можливістю отримання первинної допомоги та проходження обстеження. Будинок: 4 кімнати (2 прохідні). Загальна площа — 70 м², житлова — 60 м², кухня — 11 м². Проведена вода, є ванна, кухня. Опалення — котел (газ/дрова). На подвір’ї: стодола, комора, літня кухня (32 м², з опаленням і газом), пивниця. Земельна ділянка — 25 соток.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: